KORONAVIRUS Potvrđen treći slučaj u BBŽ, nije povezan s prva dva

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Na području Bjelovarsko-bilogorske županije potvrđena je treća osoba oboljela od koronavirusa, potvrdio je županijski Stožer civilne zaštite.

Riječ je o ženskoj osobi s područja grada Bjelovara, povratnici iz Italije koja je od prvog dana dolaska u Bjelovar bila u samoizolaciji.

Stanje joj je stabilno i bit će zaprimljena na liječenje u izolaciju u Opću bolnicu Bjelovar.

Inače, jučer je bjelovarska Opća bolnica poslala u Zagreb 8 uzoraka i samo jedan je bio pozitivan.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti