
Nakon duge i teške bolesti preminuo poznati zadarski stomatolog, vlasnik i osnivač Dentexa
Nakon duge i teške bolesti jutros je preminuo Damir Zekić, poznati zadarski stomatolog i donedavni vlasnik klinike Dentex na Plovaniji koja je iznimno uspješno poslovala proteklih 20-ak godina.
Diplomirao je na studiju Stomatologije na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci, te magistrirao na temu: “Procjena uspješnosti fiksno-protetskih nadomjestaka”. Dodatno se usavršavao na poljima inicijalne terapije parodonta, dentalne implantologije i na raznim teorijsko-praktičnim tečajevima. Specijalizirao se na području implantologije, implantološke protetike te oralne kirurgije.
Kao osnivač i direktor Dentex-a sa svojim timom uspješno je provodio vlastite ideje i vizije. Težio je konstantnom učenju i usavršavanju, kako svom, tako i cijelog Dentex tima. Ustrajao je u naboljim i najmodernijim materijalima i tehnikama, sve s ciljem priuštiti svojim pacijentima ugodno okruženje, vrhunsku uslugu, bezbolne zahvate, najbolje materijale i kao krajnji rezultat savršene dentalne radove s kojima su pacijenti biti zadovoljni dugi niz godina.
Dentex, tržišnog lidera na području Zadra i sjeverne Dalmacije, koji je zapošljavao 42 ljudi i imao 13 suvremeno opremljenih ordinacija, te posjedovao i vlastiti dentalni laboratorij prošle godine ušao je pod okrilje Adria Dental Group koji je Dentexu trebao omogućiti dodatan razvoj i poslovanja i djelatnika, istaknuo je tada Zekić, dr.med.dent, osnivač i direktor Dentexa.

