“Imali smo dosta teških trenutaka, opasnih situacija, uspjeli smo to izvući. Nadam se da će sad sve biti puno bolje, puno kvalitetnije. Ovo nam je trebalo, trebala nam je ova pobjeda, ova tri boda, da se malo dignemo”, poručio je hrvatski izbornik.