Proplivala još jedna skupina malenih Bjelovarčana

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

BJELOVAR – Veselo je bilo danas na omiljenom odredištu Bjelovarčana, gradskim bazenima. Ispit je ondje položila još jedna generacija malenih neplivača. Od danas, oni su i službeno – plivači! Čestitke, malci!


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti