Devetero novozaraženih, jedan oboljeli na respiratoru

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

BJELOVAR – Na području Bjelovarsko-bilogorske županije u posljednja 24 sata potvrđeno je 9 novih slučaja zaraze koronavirusom. Četiri novozaražene osobe s područja su općine Rovišće, dvije novozaražene osobe s područja su općine Veliki Grđevac, a po jedna novozaražena osoba s područja je gradova Bjelovara i Grubišnog Polja te općine Nova Rača. U Općoj bolnici Bjelovar na liječenju je dvanaest osoba zaraženih koronavirusom, od kojih je jedna osoba na respiratoru, a na opservaciji su četiri pacijenta. U samoizolaciji na području Bjelovarsko-bilogorske županije nalazi se 259 osoba. Autobus „Cjepko“ sutra 30. kolovoza je na području općine Zrinski Topolovac, a cjepivom Pfizer cijepi se po slijedećem rasporedu:

 

Gornji Križ – Društveni dom – od 08,00 sati do 10,00 sati

Turski Brijeg – ispred mljekare – od 10,00 sati do 12,30 sati

Jakopovac – Društveni dom – od 13,00 sati do 15,00 sati


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti