Ponovno veliki rast broja novozaraženih u BBŽ, Stožer poziva na odgovornost

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

BJELOVAR – U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji potvrđeno je 98 novih slučajeva zaraze koronavirusom.

-Ako gledamo po ispostavama Zavoda za javno zdravstvo Bjelovarsko-bilogorske županije, 67 novozaraženih osoba s područja je Bjelovara, 13 novooboljelih osoba s područja je grada Garešnice, deset novozaraženih osoba s područja je grada Daruvara, a po četiri nova slučaja zaraze koronavirusom zabilježena su u ispostavama u Čazmi i Grubišnom Polju – izvijestili su iz županijskog Stožera civilne zaštite.

U Općoj bolnici Bjelovar na liječenju je 17 pacijenata zaraženih koronavirusom, od kojih je petero na respiratoru. Na promatranju je 6 pacijenata, a u samoizolaciji na području Bjelovarsko-bilogorske županije nalazi se 475 osoba.

-Pozivamo naše sugrađane da budu odgovorni i pridržavaju se propisanih epidemioloških mjera te da se cijepe protiv COVID-a 19 – poručuju iz Stožera.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti