[FOTO] Premijer i ministri na mjestu nesreće, prve fotografije svjedoče razornom sudaru

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

U željezničkoj nesreći koja se u petak navečer dogodila kod Novske u mjestu Raić zasad se raspolaže podacima o tri poginule i 11 ozlijeđenih osoba koje su prevezene u bolnice u Slavonskom Brodu, Pakracu i Novoj Gradiški, objavio je u subotu Vladin glasnogovornik.

Na mjestu nesreće su ekipe hitne medicinske pomoći, vatrogasci, policija, pripadnici HGSS-a, djelatnici Hrvatskih željeznica, načelnik Stožera civilne zaštite Novske i voditelj Županijskog centra 112 Sisak.

Na mjesto nesreće kod Novske stigao je premijer Andrej Plenković, a u pratnji su i ministri Oleg Butković, Davor Božinović, Vili Beroš i Marin Piletić, te župan Sisačko-moslavačke županije Ivan Celjak.   (Hina)

Foto: vlada.hr


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti