
Bivša direktorica TZ Zadarske županije Mihaela Kadija nova direktorica prodaje i marketinga u Hyatt Regency Zadar hotelu
Bivša direktorica Turističke zajednice Zadarske županije, Mihaela Kadija, dobila je novi profesionalni angažman, što je objavila na svom Linkedin profilu. Naime, postala je direktoricom prodaje i marketinga u uskoro novootvorenom hotelu Hyatt Regency Zadar.
Kadija je izrazila oduševljenje novom pozicijom te zahvalila svima koji su je podržavali tijekom njezine karijere.
“Presretna sam što mogu objaviti da sam se pridružila Hyatt obitelji kao nova direktorica prodaje i marketinga u predivnom Hyatt Regency Zadar!
Želim izraziti najdublju zahvalnost svima koji su me podržavali i inspirirali na ovom putovanju, od mojih kolega i mentora do obitelji i prijatelja koji su me uvijek poticali da težim novim visinama.
Posebno zahvaljujem nevjerojatnom timu u Hyatt hotelu koji je već učinio da se osjećam dobrodošlo, a prije svega mom generalnom direktoru Valentinu Röttgeru, Candice Péré-Escamps i Aisling Kearney s njihovim timovima. Istinski se radujem suradnji sa svima vama. Zajedno ćemo nastaviti predstavljati bogatu kulturu i zadivljujuće krajolike Zadra putnicima iz cijeloga svijeta te osigurati nezaboravna iskustva za sve naše goste.
Radujem se ovom uzbudljivom novom poglavlju,” poručila je na svom profilu Kadija.
Ovaj potez predstavlja važan korak u njezinoj karijeri, s obzirom na to da je Hyatt Regency jedan od prestižnih hotelskih lanaca, a Zadar sve više privlači globalnu pažnju kao vrhunska turistička destinacija.


