KORONAVIRUS Porastao broj zaraženih za BBŽ, ali samo statistički

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji vikend je protekao bez novozaraženih osoba koronavirusom. To znači da je u našoj županiji i dalje šest osoba pozitivnih na koronavirus, a jučer je dvjema osobama koje se vode statistički kao zaražene pod Bjelovarsko-bilogorsku županiju, a imaju samo prebivalište na području naše županije pridodana još jedna osoba tako da ih je sada ukupno tri, izvijestili su iz županijskog Stožera civilne zaštite.

Do sada su u Općoj bolnici Bjelovar testirane 92 osobe. Treba istaknuti kako u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji nema ni jednog zdravstvenog djelatnika zaraženog koronavirusom.

-Od iznimne je važnosti pridržavati se savjeta struke, ponašati se pametno i odgovorno jer samo na taj način smanjujemo mogućnost širenja zaraze i čuvamo zdravlje svih nas – poručili su iz Stožera.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!