DOBRE VIJESTI Jučer testirano pet uzoraka, svi su negativni

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

BJELOVAR – Uskrsni blagdani u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji za sada protječu bez novozaraženih osoba koronavirusom. U Općoj bolnici Bjelovar jučer je na koronavirus testirano pet osoba i svi nalazi su negativni, izvijestio je županijski Stožer civilne zaštite.

Podsjetimo, do sada je u bjelovarskoj Općoj bolnici na koronavirus pozitivno testirano devet osoba, od toga je njih osam s područja Bjelovarsko-bilogorske županije dok jedna osoba živi i radi u Zagrebu,  a liječi se u samoizolaciji u Garešnici.

U samoizolaciji je na području naše županije 530 osoba. U Policijskoj upravi bjelovarsko-bilogorskoj zabilježeno je 35 kršenja mjera samoizolacije, a policijski službenici odradili su 2032 kontrole provođenja mjera samoizolacije.

Kako bi broj zaraženih osoba u našoj županiji i dalje bio među najnižima u Hrvatskoj, moramo i dalje ustrajati u provođenju svih propisanih mjera i biti odgovorni prema sebi i drugima.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!