Kamion se zapalio usred vožnje

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

DARUVAR – Bjelovarsko-bilogorska policija je izvijestila kako je jučer, 8. studenog, oko 07.05 sati u Daruvaru, u Ulici Matije Gupca, na cesti prilikom vožnje došlo je do samozapaljenja u predjelu motora ispod kabine teretnog automobila Mercedes bjelovarskih registracijskih oznaka. Riječ je o vozilu u vlasništvu jednog poduzeća kojim je upravljao 53-godišnjak. On je zajedno s policijskim službenikom Policijske postaje Daruvar ugasio požar upotrebom vatrogasnih aparata prije dolaska službenika javne vatrogasne postrojbe grada Daruvara na mjesto događaja.
Materijalna šteta se trenutno nije mogla utvrditi zbog kvara, odnosno otkazivanja hidraulike pomoću koje se podiže kabina.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!
Pravila o privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kad se vratite na naše web mjesto i pomažu našem timu da shvati koji su dijelovi web mjesta vama najzanimljiviji i korisniji.

Pravila o privatnosti